INFINITY OVAL keramické umyvadlo na desku, 60x40cm, černá mat 10NF65060-2N
INFINITY OVAL keramické umyvadlo na desku, 60x40cm, černá mat 10NF65060-2N
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x12x40 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 9.6500 kg |
| EAN | 8697687025086 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
770 Kč
Při platbě předem pouze 716 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 20-70mm, černá mat 38TP0163I
expedice do 7 dnů770 Kč
Při platbě předem pouze 716 Kč
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SISTEMA keramické umyvadlo 60x42cm, černá mat 10SF50060-2N
expedice do 7 dnů6 247 Kč
Při platbě předem pouze 5 907 Kč
SOTT AQUA keramické umyvadlo závěsné/na desku, 61x50cm, bílá 10SQ51061
expedice do 7 dnů4 704 Kč
Při platbě předem pouze 4 376 Kč
INFINITY OVAL keramické umyvadlo na desku, 60x40cm, bílá 10NF65060
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
6 656 Kč
Při platbě předem pouze 6 192 Kč


