PURA keramické umyvadlo na desku, 60x42cm, agave mat 884204
PURA keramické umyvadlo na desku, 60x42cm, agave mat 884204
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-884204 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x16x42 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 11.8600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937822860 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | zelená |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, agave mat PVC04
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
12 719 Kč
Při platbě předem pouze 11 832 Kč
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč

