PURA keramické umyvadlo Slim oblé 82x49cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá 88269011
PURA keramické umyvadlo Slim oblé 82x49cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá 88269011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-88269011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 82x17,5x49 cm |
| Šířka | 820 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 490 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 16.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016367 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, s odkládacími plochami, bez otvoru, bílá mat 94519009
na objednávku19 341 Kč
Při platbě předem pouze 17 992 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94239009
na objednávku18 567 Kč
Při platbě předem pouze 17 272 Kč
12 690 Kč
10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč

