PURA keramické umyvadlo Slim oblé 82x49cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 88269111
PURA keramické umyvadlo Slim oblé 82x49cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 88269111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-88269111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 82x17,5x49 cm |
| Šířka | 820 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 490 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 16.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016350 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, bílá ExtraGlaze 9623111
expedice do 7 dnů10 655 Kč
Při platbě předem pouze 9 912 Kč
10 655 Kč
Při platbě předem pouze 9 912 Kč
10 827 Kč
Při platbě předem pouze 10 072 Kč

