NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, bílá mat
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, bílá mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9623109 |
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 100x19x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8052015168444 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 30.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
NUBES čelní držák ručníků 100cm, chrom PANB100
na objednávku4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Rox-3S L třístěnný posuvný sprchový kout 125 x 110 cm, průhledný, bílý - 8C2L-125-110-20-00-3S
expedice do 10 dnů16 588 Kč
Mexen Rox-3S L třístěnný posuvný sprchový kout 145 x 120 cm, průhledný, stříbrná metalíza - 8C2L-145-120-95-00-3S
expedice do 10 dnů18 662 Kč
Sprchový kout Mexen Lunar L Duo s pravým pantem 95 x 75 cm, průhledný, chrom - 834L-095P-075L-01-00
expedice do 10 dnů13 800 Kč

