KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, s odkládacími plochami, 3 otvory, bílá 94519311
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, s odkládacími plochami, 3 otvory, bílá 94519311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94519311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x16x47 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 28.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160950 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 515 Kč
Při platbě předem pouze 10 712 Kč
11 515 Kč
Při platbě předem pouze 10 712 Kč
12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
11 859 Kč
Při platbě předem pouze 11 032 Kč


