PURA keramické umyvadlo Slim 82x46cm, bílá ExtraGlaze 8885111
PURA keramické umyvadlo Slim 82x46cm, bílá ExtraGlaze 8885111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8885111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 82,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 826 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 18.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162244 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
17 191 Kč
Při platbě předem pouze 15 992 Kč
SAND keramické umyvadlo 100x50 cm, bílá ExtraGlaze 9023111
expedice do 7 dnů9 967 Kč
Při platbě předem pouze 9 272 Kč
NORM keramické umyvadlo 100x52cm, oblé, bílá ExtraGlaze 8643111
expedice do 7 dnů8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč

