NUBES keramické umyvadlo 120x50cm, broušená hrana, 2 otvory, bílá ExtraGlaze 96249211
NUBES keramické umyvadlo 120x50cm, broušená hrana, 2 otvory, bílá ExtraGlaze 96249211
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96249211 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x19x50 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 35.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162237 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
NUBES čelní držák ručníků 120cm, černá PANB120N
na objednávku5 839 Kč
Při platbě předem pouze 5 432 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
17 191 Kč
Při platbě předem pouze 15 992 Kč
11 515 Kč
Při platbě předem pouze 10 712 Kč
12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč


