KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, s odkládacími plochami, bez otvoru, černá mat
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, s odkládacími plochami, bez otvoru, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9451026 |
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 100x16x47 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8056590019702 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 28.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
Doporučujeme přikoupit
4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč

