PURA keramické umyvadlo Slim 122x46cm, bílá ExtraGlaze 8887111
PURA keramické umyvadlo Slim 122x46cm, bílá ExtraGlaze 8887111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8887111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 122,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1226 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 26.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162824 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 96239011
na objednávku11 515 Kč
Při platbě předem pouze 10 712 Kč
11 687 Kč
Při platbě předem pouze 10 872 Kč
12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč

