NORM keramické umyvadlo 120x50cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8626311
NORM keramické umyvadlo 120x50cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8626311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8626311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x18x50 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 32.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161032 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, bílá mat 9424109
na objednávku22 867 Kč
Při platbě předem pouze 21 272 Kč
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
14 009 Kč
Při platbě předem pouze 13 032 Kč
15 213 Kč
Při platbě předem pouze 14 152 Kč

