PURA keramické umyvadlo Slim 102x46cm, bez otvoru, bílá mat 8886009
PURA keramické umyvadlo Slim 102x46cm, bez otvoru, bílá mat 8886009
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8886009 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 102,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1026 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 22.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162695 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
PURA čelní držák ručníků 102cm, chrom PAPRD102
na objednávku4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94249009
na objednávku24 243 Kč
Při platbě předem pouze 22 552 Kč

