PURA keramické umyvadlo na desku, 50x35cm, ghiaccio mat 886015
PURA keramické umyvadlo na desku, 50x35cm, ghiaccio mat 886015
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-886015 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x16x35 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 8.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590015995 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | modrá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, ghiaccio mat PVC15
na objednávku1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 120 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-120-101-50-30
expedice do 10 dnů4 495 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 140 x 150 cm, transparentní, zlatá 894-140-101-50-00
expedice do 10 dnů4 502 Kč
3 627 Kč
Ravak CVS2-100 L bright alu+Transparent 7QLA0C00Z1
expedice do 7 dnů7 472 Kč
Při platbě předem pouze 7 032 Kč

