KUBE X keramické umyvadlo 50x47cm, broušená spodní hrana, černá mat 94309126
KUBE X keramické umyvadlo 50x47cm, broušená spodní hrana, černá mat 94309126
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94309126 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x16x47 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 17.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590019306 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
KUBE X/NORM čelní držák ručníků 50cm, chrom PASAND50
na objednávku3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Ravak Vana ROSA II 170x105 P snowwhite C421000000
na objednávku11 723 Kč
Při platbě předem pouze 11 032 Kč
ANDRA R asymetrická vana 170x90x45cm, ivory 81511.40
na objednávku16 899 Kč
Při platbě předem pouze 15 916 Kč
EVIA L asymetrická vana 170x100x47cm, bílá 21611
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 332 Kč


