NUBES keramické umyvadlo 50x40cm, broušená spodní hrana, 3 otvory bílá ExtraGlaze 96829311
NUBES keramické umyvadlo 50x40cm, broušená spodní hrana, 3 otvory bílá ExtraGlaze 96829311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96829311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x19x40 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 13.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018897 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
NUBES čelní držák ručníků 50cm, černá PANB50N
na objednávku3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
Mohlo by Vás zajímat
6 785 Kč
Při platbě předem pouze 6 312 Kč
10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč
10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč
9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč

