PURA keramické dvojumyvadlo Slim 142x46cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8889011
PURA keramické dvojumyvadlo Slim 142x46cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8889011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8889011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 142,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1426 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 35.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015163005 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
EZARA dvojumyvadlová skříňka 140x55x46cm, dub cuneo EZ141-2525
expedice do 7 dnů19 771 Kč
Při platbě předem pouze 18 392 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
19 771 Kč
Při platbě předem pouze 18 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NUBES keramické dvojumyvadlo 120x50cm, broušená hrana, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 96259311
na objednávku15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
16 847 Kč
Při platbě předem pouze 15 672 Kč
19 943 Kč
Při platbě předem pouze 18 552 Kč
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč

