PURA keramické dvojumyvadlo Slim 142x46cm, černá mat 8889126
PURA keramické dvojumyvadlo Slim 142x46cm, černá mat 8889126
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8889126 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 142,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1426 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 35.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015163043 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
EZARA dvojumyvadlová skříňka 140x55x46cm, bílá lesk EZ141-3030
expedice do 7 dnů19 771 Kč
Při platbě předem pouze 18 392 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
31 295 Kč
Při platbě předem pouze 29 112 Kč
14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč
17 019 Kč
Při platbě předem pouze 15 832 Kč

