EZARA dvojumyvadlová skříňka 140x55x46cm, bílá lesk EZ141-3030
EZARA dvojumyvadlová skříňka 140x55x46cm, bílá lesk EZ141-3030
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x55x46 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 23.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113895 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
1 058 Kč
Při platbě předem pouze 984 Kč
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
2 081 Kč
Při platbě předem pouze 1 936 Kč
Mohlo by Vás zajímat
WAVE dvojumyvadlová skříňka 149,7x50x47,8cm, bílá WA150-3030
expedice do 7 dnů22 351 Kč
Při platbě předem pouze 20 792 Kč
BRAND umyvadlová skříňka 160x73x50cm, starobílá BA162
na objednávku29 231 Kč
Při platbě předem pouze 27 192 Kč

