NUBES keramické dvojumyvadlo 120x50cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 96259111
NUBES keramické dvojumyvadlo 120x50cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 96259111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96259111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x19x50 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 41.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590019634 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
NUBES čelní držák ručníků 120cm, chrom PANB120
na objednávku5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
NUBES čelní držák ručníků 120cm, černá PANB120N
na objednávku5 839 Kč
Při platbě předem pouze 5 432 Kč
Mohlo by Vás zajímat
17 019 Kč
Při platbě předem pouze 15 832 Kč
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
19 513 Kč
Při platbě předem pouze 18 152 Kč

