PURA keramické dvojumyvadlo Slim 122x46cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8888011
PURA keramické dvojumyvadlo Slim 122x46cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8888011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8888011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 122,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1226 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 32.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162916 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
EZARA dvojumyvadlová skříňka 120x55x46cm, bílá lesk EZ121-3030
expedice do 7 dnů15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
19 513 Kč
Při platbě předem pouze 18 152 Kč
19 943 Kč
Při platbě předem pouze 18 552 Kč
14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč
14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč

