EZARA dvojumyvadlová skříňka 120x55x46cm, bílá lesk EZ121-3030
EZARA dvojumyvadlová skříňka 120x55x46cm, bílá lesk EZ121-3030
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x55x46 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 23.1806 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113840 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
Franke náhradní koš 300, 350 22 l 133.0083.919
na objednávku1 815 Kč
Při platbě předem pouze 1 634 Kč
886 Kč
Při platbě předem pouze 824 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
Mohlo by Vás zajímat
23 641 Kč
Při platbě předem pouze 21 992 Kč
37 634 Kč
Při platbě předem pouze 35 008 Kč
18 051 Kč
Při platbě předem pouze 16 792 Kč
32 843 Kč
Při platbě předem pouze 30 552 Kč

