NUBES keramické dvojumyvadlo 120x50cm, broušená hrana, bez otvoru bílá ExtraGlaze 96259011
NUBES keramické dvojumyvadlo 120x50cm, broušená hrana, bez otvoru bílá ExtraGlaze 96259011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96259011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x19x50 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 41.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160646 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
NUBES čelní držák ručníků 50cm, černá PANB52N
na objednávku3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
Mohlo by Vás zajímat
14 181 Kč
Při platbě předem pouze 13 192 Kč
14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč
11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč


