PURA BIG bidet stojící 36x55cm, bílá ExtraGlaze 8872111
PURA BIG bidet stojící 36x55cm, bílá ExtraGlaze 8872111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8872111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x42x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | ExtraGlaze, Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 26.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161957 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Podobné zboží
NUBES bidet stojící, 35x52cm, bílá ExtraGlaze 9662111
na objednávku8 333 Kč
Při platbě předem pouze 7 752 Kč
MODO bidet stojící 37x52cm, bílá ExtraGlaze 9862111
na objednávku7 215 Kč
Při platbě předem pouze 6 712 Kč
PURA bidet stojící 36x50cm, bílá ExtraGlaze 8879111
na objednávku6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
KUBE X bidet stojící, 36x55cm, bílá ExtraGlaze 9462111
na objednávku8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PURA BIG bidet stojící 36x55cm, creta mat 8872108
na objednávku14 181 Kč
Při platbě předem pouze 13 192 Kč
14 490 Kč
CLASSIC bidet, 37x54cm, bílá ExtraGlaze 8762111
na objednávku7 129 Kč
Při platbě předem pouze 6 632 Kč
7 129 Kč
Při platbě předem pouze 6 632 Kč

