PURA BIG bidet stojící 36x55cm, bílá mat 8872109
PURA BIG bidet stojící 36x55cm, bílá mat 8872109
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8872109 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x42x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 26.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161964 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Podobné zboží
NUBES bidet stojící, 35x52cm, bílá mat 9662109
na objednávku14 095 Kč
Při platbě předem pouze 13 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
TRINITY BLACK obdélníkový sprchový kout 1200x800mm, matné sklo, levé GT5680-12ML-B
expedice do 7 dnů17 646 Kč
Při platbě předem pouze 16 570 Kč
Sprchový kout Mexen Mist-F Duo skládací pravý 80 x 120 cm, průhledný, kartáčovaná měď - 8A6-080L-120P-65-00
expedice do 10 dnů13 156 Kč
Mereo Lima sprchový kout, 80x120x190 cm, lítací dveře a pevný díl, sklo Čiré CK88513K
expedice do 7 dnů13 131 Kč
Při platbě předem pouze 12 401 Kč
TRINITY CHROME obdélníkový sprchový kout 800x1200mm, čiré sklo, pravé GT5612-80CR-CH
expedice do 7 dnů15 908 Kč
Při platbě předem pouze 14 938 Kč

