PURA BIG bidet stojící 36x55cm, creta mat 8872108
PURA BIG bidet stojící 36x55cm, creta mat 8872108
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8872108 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x42x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 26.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161995 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | béžová |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PURA BIG bidet stojící 36x55cm, ghiaccio mat 8872115
na objednávku14 181 Kč
Při platbě předem pouze 13 192 Kč
PURA BIG bidet stojící 36x55cm, blush mat 8872124
na objednávku14 181 Kč
Při platbě předem pouze 13 192 Kč
KUBE X bidet stojící, 36x55cm, černá mat 9462126
na objednávku14 009 Kč
Při platbě předem pouze 13 032 Kč
7 129 Kč
Při platbě předem pouze 6 632 Kč

