MODO bidet stojící 37x52cm, bílá ExtraGlaze 9862111
MODO bidet stojící 37x52cm, bílá ExtraGlaze 9862111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9862111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37x52 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | ExtraGlaze, Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 21.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016213 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Podobné zboží
PURA BIG bidet stojící 36x55cm, bílá ExtraGlaze 8872111
na objednávku9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
KUBE X bidet stojící, 36x55cm, bílá ExtraGlaze 9462111
na objednávku8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč
NUBES bidet stojící, 35x52cm, bílá ExtraGlaze 9662111
na objednávku8 333 Kč
Při platbě předem pouze 7 752 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PURA BIG bidet stojící 36x55cm, blush mat 8872124
na objednávku14 181 Kč
Při platbě předem pouze 13 192 Kč
KUBE X bidet stojící, 36x55cm, bílá mat 9462109
na objednávku14 955 Kč
Při platbě předem pouze 13 912 Kč
NUBES bidet stojící, 35x52cm, bílá mat 9662109
na objednávku14 095 Kč
Při platbě předem pouze 13 112 Kč
KUBE X bidet stojící, 36x55cm, bílá ExtraGlaze 9462111
na objednávku8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč

