PICOBELLO keramické umyvadlo na desku 49x31 cm, bílá AR486
PICOBELLO keramické umyvadlo na desku 49x31 cm, bílá AR486
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 49x13x31 cm |
| Šířka | 490 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 310 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 8.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913967412 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
GARDA keramické umyvadlo na desku, 50x40 cm, bílá AR452
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
DALMA keramické umyvadlo na desku, 48x38 cm, marfil MM527
expedice do 7 dnů3 982 Kč
Při platbě předem pouze 3 704 Kč
BALENA keramické umyvadlo na desku 48x37 cm, bílá BH7013
expedice do 7 dnů2 365 Kč
Při platbě předem pouze 2 200 Kč
8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč

