KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, bílá ExtraGlaze 9485111
KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, bílá ExtraGlaze 9485111
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 45x15x35 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 11.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937826844 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NUBES keramické umyvadlo 50x40cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 96829009
na objednávku10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč
6 785 Kč
Při platbě předem pouze 6 312 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 94859111
expedice do 7 dnů5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč


