YAKARTA keramické umyvadlo na desku, ? 46 cm, bílá BH7021
YAKARTA keramické umyvadlo na desku, ? 46 cm, bílá BH7021
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 46x15,5 cm |
| Průměr | 460 mm |
| Šířka | 460 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 11.9600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913823930 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Podobné zboží
LUGANO keramické umyvadlo na desku, ? 40 cm, bílá AR491
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
MARIANA keramické umyvadlo na desku, 58x41,5cm, bílá AR483
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat


