KUBE X keramické umyvadlo 70x37cm, broušená spodní hrana, 3 otvory, bílá 94559311
KUBE X keramické umyvadlo 70x37cm, broušená spodní hrana, 3 otvory, bílá 94559311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94559311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x16x37 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 19.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160998 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
KUBE X/NORM čelní držák ručníků 70cm, chrom PASAND70
na objednávku3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
WAVE skříňka spodní dvířková 30x45x47,8cm, pravá/levá, bílá/dub cuneo WA030-3025 59775
expedice do 7 dnů4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Stilla 30x60x22 cm kašmír mat STILLAAK03002
expedice do 4 dnů1 683 Kč
LOREA skříňka spodní dvířková 30x44x51, pravá/levá, dub alabama/bílá mat LE030-2231 53715
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč


