COMMUNITY keramické umyvadlo 70x55cm, bez otvoru, černá mat 7633026
COMMUNITY keramické umyvadlo 70x55cm, bez otvoru, černá mat 7633026
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-7633026 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | COMMUNITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x17x55 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 17.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018439 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Bidetová baterie Novaservis Titania Fresh včetně podomítkového tělesa chrom 96211,0
expedice do 4 dnů2 124 Kč
RAV SLEZÁK NIL Baterie bidetová vestavěná s kovovou sprchou metal grey - lesklá NL143/1MGL
expedice do 7 dnů3 096 Kč
RAV SLEZÁK NIL Baterie bidetová vestavěná s kovovou sprchou bílá - matná NL143/1BMAT
expedice do 7 dnů2 917 Kč

