KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vlevo, bez otvoru, bílá 94579009
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vlevo, bez otvoru, bílá 94579009
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94579009 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x16x47 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 21.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590015575 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
15 643 Kč
Při platbě předem pouze 14 552 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, černá mat 94229026
na objednávku15 299 Kč
Při platbě předem pouze 14 232 Kč
8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 512 Kč
6 527 Kč
Při platbě předem pouze 6 072 Kč


