NUBES keramické umyvadlo 120x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 9624011
NUBES keramické umyvadlo 120x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 9624011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9624011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x19x50 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 35.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018613 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
NUBES čelní držák ručníků 120cm, chrom PANB120
na objednávku5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
NUBES čelní držák ručníků 120cm, černá PANB120N
na objednávku5 839 Kč
Při platbě předem pouze 5 432 Kč
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Prádelní koš do skříně 310x570x230mm, suchý zip, šedá UPE600
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
STRESA koš na prádlo 42x62,5x42cm, šedá 3163GR
na objednávku5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč

