PURA keramické umyvadlo Slim 122x46cm, bez otvoru, černá mat 8887026
PURA keramické umyvadlo Slim 122x46cm, bez otvoru, černá mat 8887026
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8887026 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 122,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1226 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 26.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162800 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
PURA čelní držák ručníků 122cm, chrom PAPRD122
na objednávku5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat

