KUBE X keramické dvojumyvadlo 120x47cm, broušená spodní hrana, 3 otvory, bílá 94259311
KUBE X keramické dvojumyvadlo 120x47cm, broušená spodní hrana, 3 otvory, bílá 94259311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94259311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x16x47 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 34.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160851 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NUBES keramické dvojumyvadlo 120x50cm, bílá ExtraGlaze 9625111
expedice do 7 dnů14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
KUBE X keramické dvojumyvadlo 120x47cm, bílá ExtraGlaze 9425111
expedice do 7 dnů17 019 Kč
Při platbě předem pouze 15 832 Kč
14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč


