KUBE X keramické dvojumyvadlo 120x47cm, broušená spodní hrana, bílá mat 94259109
KUBE X keramické dvojumyvadlo 120x47cm, broušená spodní hrana, bílá mat 94259109
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94259109 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x16x47 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 34.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012833 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
19 513 Kč
Při platbě předem pouze 18 152 Kč
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
NUBES keramické dvojumyvadlo 120x50cm, bílá ExtraGlaze 9625111
expedice do 7 dnů14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč


