NUALI keramické umývátko 50x25cm, baterie vpravo, bílá TU0122
NUALI keramické umývátko 50x25cm, baterie vpravo, bílá TU0122
Vlastnosti
| Značka | CERASTYLE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x25 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 167 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 8.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935831 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
808 Kč
Při platbě předem pouze 752 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NUALI keramické umývátko 50x30cm, baterie vpravo, bílá TU0129
expedice do 7 dnů2 442 Kč
Při platbě předem pouze 2 272 Kč
TUJE keramické umyvadlo 46x42cm, bílá TU0217
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
DURU keramické umyvadlo 50x40cm, bílá TU0350
expedice do 7 dnů1 647 Kč
Při platbě předem pouze 1 557 Kč


