HANG držák ručníků pod umyvadlo 460x98mm, černá mat HG460
HANG držák ručníků pod umyvadlo 460x98mm, černá mat HG460
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-HG460 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Délka | 460 mm |
| Výška | 98 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Hmotnost / ks | 0.5090 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913816352 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
SOTT AQUA keramické umyvadlo závěsné/na desku, 51x50cm, bílá 10SQ51051
expedice do 7 dnů4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistru) 35003TU
expedice do 7 dnů76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
SISTEMA keramické umyvadlo 50x42cm, bílá 10SF50051
expedice do 7 dnů2 291 Kč
Při platbě předem pouze 2 166 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Mist vanová zástěna 2-křídlá levá 100 x 150 cm, průhledná, černá - 8A9-100-002-70-00-L
expedice do 10 dnů4 791 Kč
Vanová zástěna Mexen Lunar 2-křídlá pravá 100 x 150 cm, průhledná, kartáčovaný nikl - 897-100-100-97-00-P
expedice do 10 dnů6 292 Kč
Mexen Lunar L 2dílná pravá vanová zástěna 100 x 150 cm, průhledná, bílá - 897L-100-100-20-00-P
expedice do 10 dnů6 149 Kč

