LITOS keramické umývátko 55x32cm, bílá 4077
LITOS keramické umývátko 55x32cm, bílá 4077
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| Rozměr | 55x15x32 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Hmotnost / ks | 11.1300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913875656 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
SMALL stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, 139mm, chrom SM06
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Podobné zboží
LITOS keramické umývátko rohové, 45x32cm, baterie vlevo, bílá 4779
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
LITOS keramické umývátko rohové, 45x32cm, baterie vpravo, bílá 4079
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
2 949 Kč
Omnires LOWFIX Lineární sprchový odtok s krycí deskou, 90cm, stříbrná LOWFIX90TSL
expedice do 14 dnů5 474 Kč


