LUXA keramické umývátko 55x30cm, bílá 11054
LUXA keramické umývátko 55x30cm, bílá 11054
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 55x30 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 9.9400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913872471 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
3 836 Kč
Při platbě předem pouze 3 568 Kč
SMALL stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, 139mm, chrom SM06
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
LATUS VIII umyvadlová skříňka 51x50x28cm, bílá LT080-3030
expedice do 7 dnů3 836 Kč
Při platbě předem pouze 3 568 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARIANA umývátko, litý mramor, 50x25cm, baterie vpravo, černá mat SM016B
expedice do 7 dnů3 259 Kč
Při platbě předem pouze 3 032 Kč
THALIE 50 keramické umyvadlo nábytkové 50x46cm, bílá TH11050
expedice do 7 dnů2 227 Kč
Při platbě předem pouze 2 072 Kč
AQUA umývátko 50,5x25cm, litý mramor, bílá 10053
expedice do 7 dnů2 821 Kč
Při platbě předem pouze 2 624 Kč
LITOS keramické umývátko 55x32cm, bílá 4077
expedice do 7 dnů2 167 Kč
Při platbě předem pouze 2 016 Kč


