CITY keramické umyvadlo hranaté 50x40cm, bílá KE050
CITY keramické umyvadlo hranaté 50x40cm, bílá KE050
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CITY keramika |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x18x40 |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 13.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913843198 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
ELLA umyvadlová skříňka 46,5x65x38,5cm, 1x dvířka, levá, bílá EL055-3030
expedice do 7 dnů5 495 Kč
Při platbě předem pouze 5 112 Kč
ELLA umyvadlová skříňka 46,5x39x38,5cm, bílá EL050-3030
na objednávku6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
66 581 Kč
Při platbě předem pouze 64 259 Kč
38 554 Kč
Při platbě předem pouze 37 209 Kč
29 997 Kč
Při platbě předem pouze 28 950 Kč
69 282 Kč
Při platbě předem pouze 66 865 Kč

