NORM keramické umyvadlo 70x40cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8637011
NORM keramické umyvadlo 70x40cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8637011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8637011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x16x40 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 17.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017012 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
KUBE X/NORM čelní držák ručníků 70cm, chrom PASAND70
na objednávku3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vlevo, bílá ExtraGlaze 9457111
expedice do 7 dnů9 795 Kč
Při platbě předem pouze 9 112 Kč
8 849 Kč
Při platbě předem pouze 8 232 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vpravo, bez otvoru, bílá 94569011
na objednávku10 655 Kč
Při platbě předem pouze 9 912 Kč
15 643 Kč
Při platbě předem pouze 14 552 Kč

