NUBES keramické umyvadlo 80x50cm, s odkládací plochou vlevo, černá mat
NUBES keramické umyvadlo 80x50cm, s odkládací plochou vlevo, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9630126 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x19x50 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 34.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729353964 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
20 115 Kč
Při platbě předem pouze 18 712 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
NUBES čelní držák ručníků 80cm, černá PANB80N
na objednávku4 119 Kč
Při platbě předem pouze 3 832 Kč
Mohlo by Vás zajímat
1 699 Kč
Při platbě předem pouze 1 599 Kč
Rea Kuchyňská baterie REA CONOR BRUSH GOLD REA-B6312
expedice do 12 dnů1 545 Kč
Při platbě předem pouze 1 483 Kč
MIXONA stojánková dřezová / umyvadlová baterie, chrom MG055
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč

