NORM keramické umyvadlo 60x49cm, oblé, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8645311
NORM keramické umyvadlo 60x49cm, oblé, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8645311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8645311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x18x49 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 490 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 17.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161117 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, s odkládací plochou vlevo, bílá ExtraGlaze 9439111
expedice do 7 dnů5 495 Kč
Při platbě předem pouze 5 112 Kč
NUBES keramické umyvadlo 60x40cm, broušená spodní hrana, 3 otvory bílá ExtraGlaze 96839311
na objednávku7 301 Kč
Při platbě předem pouze 6 792 Kč
10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč

