NORM keramické umyvadlo 60x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8635011
NORM keramické umyvadlo 60x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8635011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8635011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x18x50 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016329 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
19 255 Kč
Při platbě předem pouze 17 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
PURA keramické umyvadlo Slim 62x46cm, černá mat 8884126
na objednávku9 279 Kč
Při platbě předem pouze 8 632 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 60x37cm, bílá ExtraGlaze 9454111
expedice do 7 dnů5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
NUBES keramické umyvadlo 60x50cm, bílá ExtraGlaze 9631111
expedice do 7 dnů6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč

