KUBE X keramické umyvadlo 60x37cm, bílá ExtraGlaze 9454111
KUBE X keramické umyvadlo 60x37cm, bílá ExtraGlaze 9454111
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x16x37 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 15.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590014899 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč


