AGOS umývátko, litý mramor, 40x22cm, levé/pravé, černá mat AS400B
AGOS umývátko, litý mramor, 40x22cm, levé/pravé, černá mat AS400B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x10,6x22 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 5.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955976 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
LATUS X umyvadlová skříňka 39,4x50x22cm, dub alabama LT110-2222
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
CREST konzole s policí, 39,5x45x21,7cm, černá mat AR402
expedice do 7 dnů3 836 Kč
Při platbě předem pouze 3 568 Kč
3 793 Kč
Při platbě předem pouze 3 528 Kč
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
Mohlo by Vás zajímat
3 139 Kč
Při platbě předem pouze 2 920 Kč
3 139 Kč
Při platbě předem pouze 2 920 Kč
3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
MARGITHA keramické umývátko 38x22cm, otvor pro baterii vpravo, šedá
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč


