AMAROK umývátko, litý mramor, 40x22cm, baterie vpravo, bílá AR500
AMAROK umývátko, litý mramor, 40x22cm, baterie vpravo, bílá AR500
- Pozor: Nelze použít pro nábytek LATUS V.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x11x22 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 6.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913856549 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
CREST konzole s policí, 39,5x45x21,7cm, černá mat AR402
expedice do 7 dnů3 836 Kč
Při platbě předem pouze 3 568 Kč
LATUS X umyvadlová skříňka 39,4x50x22cm, borovice rustik LT110-1616
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
SMALL stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, 139mm, chrom SM06
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
4 377 Kč
Při platbě předem pouze 4 072 Kč
Podobné zboží
ARIANA umývátko, litý mramor, 50x25cm, baterie vpravo, bílá SM016
expedice do 7 dnů2 907 Kč
Při platbě předem pouze 2 704 Kč
ORION keramické umývátko 50,5x26,5cm, bílá 7045
expedice do 7 dnů1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
6 441 Kč
Při platbě předem pouze 5 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 231 Kč
Při platbě předem pouze 3 936 Kč
2 795 Kč
Při platbě předem pouze 2 600 Kč


