MIXONA 25 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom MG001
MIXONA 25 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom MG001
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MIXONA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 36 mm |
| Výška | 148 mm |
| Hloubka | 115 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 94.5 mm |
| Hmotnost / ks | 1.4120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913825705 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm kulatý, chrom CV1003
expedice do 7 dnů529 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
GINKO 25 stojánková umyvadlová baterie se žlábkem, bez výpusti, v. 155mm, chrom 1101-05
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, chrom UT004V
expedice do 7 dnů5 027 Kč
Při platbě předem pouze 4 720 Kč
10 266 Kč
Při platbě předem pouze 9 640 Kč


