ULTRAMIX dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom UT019
ULTRAMIX dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom UT019
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT019 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 1.9210 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913983436 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
3 628 Kč
Při platbě předem pouze 3 407 Kč
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom UT002T
expedice do 7 dnů3 239 Kč
Při platbě předem pouze 3 041 Kč
GINKO 35 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, ECO kartuše, černá mat 1101-02B-01
expedice do 7 dnů4 449 Kč
Při platbě předem pouze 4 177 Kč
4 919 Kč
Při platbě předem pouze 4 576 Kč

